Sufity napinane

spanplafond in landelijk interieur

Sufit napinany firmy STRETCH® oferuje wiele korzyści. Nie tylko doskonale zamaskujesz rury, przewody i inne elementy techniczne, w naszej ofercie znajdziesz także systemy sufitowe zapewniające optymalną izolację termiczną oraz izolację akustyczną lub pochłanianie dźwięku.

akoestisch plafond textiel voor spanplafond

Sufit napinany

ZNAJDŹ ROZWIĄZANIE STRETCH® DLA SWOJEGO PROJEKTU

Jako klient chcesz nie tylko efektu, który wygląda ładnie. Równie ważna jest długoterminowa jakość. Jak jednak dokonać właściwego wyboru z szerokiej gamy naszych systemów napinających?

STRETCH Sufity napinane – zalety

Sufit STRETCH, estetyczne, wszechstronne i bezszwowe rozwiązanie sufitowe dla Twojej przestrzeni. Chcesz zmienić położenie oświetlenia lub szukasz rozwiązania akustycznego? Wtedy wybór jest szybki, wybierz sufit podwieszany firmy STRETCH, dzięki czemu wybierasz sufit szybko montowany i bezobsługowy.

Szybki montaż

Montaż sufitu STRETCH w ciągu 1 dnia roboczego (do 30m2). Brak ciężkich materiałów i brak czasu schnięcia, co oznacza, że ​​montaż sufitu napinanego można wykonać szybko i łatwo

Akustyczny

Niewidoczne rozwiązanie akustyczne wykorzystujące sufit podwieszany, instalując niezbędne absorbery akustyczne za stropem możemy osiągnąć różne wartości pochłaniania dźwięku aż do 0,95aW

Niska cena

Sufit STRETCH jest zwykle tańszy niż konwencjonalne systemy sufitowe. Wynika to z: łatwiejszej instalacji, braku dodatkowego wykończenia, trwałości i niskich kosztów konserwacji Jest to ekonomiczne rozwiązanie zapewniające elegancki i trwały sufit.

10 lat gwarancji

Nasz sufit STRETCH objęty jest 10-letnią gwarancją. Gwarancja ta zapewnia spokój ducha oraz pewność co do jakości i trwałości produktu. W okresie gwarancyjnym pokrywane będą wszelkie wady produkcyjne lub uszkodzenia, na które nie masz wpływu.

Sufity napinane w różnych sytuacjach

Pokrycia sufitowe

Sufit STRETCH to najlepszy wybór jako wykończenie sufitu. Sufit STRETCH zapewnia eleganckie i jednolite wykończenie, nadając nowoczesny wygląd każdemu pomieszczeniu.

Dach skośny

Sufit STRETCH oferuje wiele zalet, które wyróżniają go na tle innych opcji. Stanowi idealne rozwiązanie do wykończenia skośnych sufitów i poddaszy.

Sufit akustyczny

Sufit STRETCH jest idealny, jeśli chcesz rozwiązać problem akustyczny związany z sufitem podwieszanym. Redukuje pogłos i zapewnia lepszą reprodukcję dźwięku.

Montaż Velux w suficie napinanym

Bezproblemowa integracja świetlika Velux z sufitem napinanym STRETCH jest całkowicie możliwa. Dzięki sufitowi napinanemu możesz stworzyć harmonijne przejście pomiędzy świetlikiem a sufitem, dzięki czemu będzie on pięknie wkomponowany w przestrzeń.

Sufit napinany z ogrzewaniem

Sufit napinany z ogrzewaniem to innowacyjna opcja, która jest jednocześnie estetyczna i funkcjonalna. Dzięki temu rozwiązaniu sufit napinany wyposażony jest w zintegrowane elementy grzejne, dzięki czemu sam sufit służy jako źródło ciepła.

Oświetlenie w suficie napinanym

Oświetlenie w suficie napinanym oferuje wiele możliwości oświetlenia przestrzeni w wyjątkowy sposób. Dzięki sufitowi napinanemu można płynnie zintegrować elementy oświetleniowe, co pozwala stworzyć nastrojowe i funkcjonalne oświetlenie.
Shopping Cart

Geef je gegevens hier in en krijg toegang tot onze calculator

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Naam

Get a free price estimate by submitting a request.

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Name
How do we best describe you?
STRETCH spanplafond e-book
Don't miss our news!
Free Stretch Ceiling E-Book

Read our E-Book

Get inspired by our solutions and projects

SAM OBLICZ CENĘ ZMONTOWANEGO SUFITU NACIĄGANEGO
Ontvang alle nieuwigheden

Abonneer op onze nieuwsbrief en wees up to date

– Interieur trends
– Acties
– Oplossingen
– Nieuwigheden

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Naam